| anonim_4396 a întrebat:

Va rog dati-mi si mie exemple de jocuri mmo sau un site dupa care pot downloada jocuri mmo...happymultumesc

15 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Incearca aici: http://www.mmog.ro/downloads/

| Haydee a răspuns:

Clopotel e un site unde sunt jocuri online sau offline. Poti incerca si y8.com.Sper ca iti placa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna incearca : www.JocuriSimple.ro. Antidot-ul plictiselii! Jocuri Online dragute, Jocuri distractive, Jocuri pentru toti, jocurisimple.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce inseamna mmo...sorry...dar daca iti plac jocurile de fete online iti dau 2 siteuri misto :www.stardoll.com si www.zwinky.com...dar poate o sa le consideri ca sunt pentru fete mici, dar dupa parerea mea nu e asa:D

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti zic eu
intra pe google scrie multiplayer si prima

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai site-ul ala pe care la pus miruna trebuie sa te loghezi la el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti downloada dar este pe internet si este super am mai multe optini daca vrei conctateazama la id meu ilenuta13

| s0w30n3 a răspuns:

Www.mmohut.com si te duci la browser game;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cateva gasesti aici http://ggb.ro/category/jocuri-online/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe siteul acesta www. miss bimbo.bom sigur o sa-ti placa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.mmorpg.com sau metin2 si 4story metin2 si 4story sunt de descarcat www.metin2.ro si www.4story.ro

| babyiessica a răspuns:

Pai este aaaa...www.gamesgames.com si w01.ourworld.com

| Elisei123 a răspuns:

Nu stiu si eu vreau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...eu ma joc la jocul asta e mmo si e super tare sper sa iti placa www.clubmarian.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metin2, Hero108online, LastChaos