| ffffaraetsadt a întrebat:

Va rog frumos cine are cont de metin ro lvl mai mare de 25 pe lupus sau draco sa mi-l dea (daca vrea) sh cine are cont pe lupus si vrea sa dea iteme(rib, fms armuri) sau yang sa imi dea mie adresa de mail (pentru detalii) e bogdan2626

Răspuns Câştigător
| denidenisa98 a răspuns:

Http://konturi.ro/parole/metin2.ro/ incearca aici...gasesti conturile si parolele altora carora nu le mai trebuie contul;)

1 răspuns:
| ffffaraetsadt explică:

Ms da e greu sa gasesti unu care e bun ca acolo ti l-ai pus si-n 15 min a intrat cineva pe el si a schimbat parola ca nah e popular site-ul

Întrebări recente