| Cosma0499 a întrebat:

Va rog putin sa ma ajutati despre site.
Daca dau un raspuns sau pun o intrebare nu imi apar raspunsurile EX. am pus o intrebare si imi scrie 1 raspuns, dar daca dau pe scrisul ei[sunt membru si dau pe INTREBARILE MELE] nu imi aparestraight face
Va rog frumos sa imi spuneti ce se intamplastraight face

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aproape toate raspunsurile date trebuiesc aprobate, asa ca, de regula, nu apar imediat pe site, ci doar dupa ce au fost aprobate, de aici intarzierea cu care apar, chiar daca iti scrie ca ai "n" raspunsuri. Cred ca doar raspunsurile expertilor nu trebuiesc aprobate. Numai bine!

2 răspunsuri:
| Cosma0499 explică:

Mentionez acum:
Pot sa vad raspunsurile doar daca dau restart la calculatorstraight face

| Cosma0499 explică:

Da mai am o intrebare, imi spune ca am 3 raspunsuri, da cand dau pe scris nu scrie nimicstraight face