| anonim_4396 a întrebat:

Sunt noua pe site! tongue
Poate cineva sa-mi explice de ce la rubrica "Raspunsurile mele" imi apar raspunsurile editate, insa la intrebarile unde am raspuns, acestea nu exista? Exemplu: la intrebarea legata de proiectele din Delta Dunarii, nu vad raspunsul! Si nici la o intrebare a lui NicuNebunul nu il vad!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa, Monica...Cine te vrea te iscodeste la avatar. Faine raspunsuri!

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stai, frate, la coada, daca esti noua! Cand te-oi invechi, poate o sa ai voie sa raspunzi la vreo 2 intrebari cu Miley si, dupa ce mai capeti experienta, poate te lasam sa-ti dai cu parerea despre multiplele utilizari ale periutei de dinti. Ete, dom'le, ce tupeu!

| lifeForJesus a răspuns:

Cred ca sunt ceva probleme pe site, si mi-e imi face figuri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Monica, ai lipsit de pe site, nu iti mai vrea lumea raspunsurilelaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@criticul, daca tu nu mai ai ochi pentru mine, asta nu inseamna ca nu sunt prezenta! Watch me! tongue