| yadora a întrebat:

Ce se intampla fiindca nu-mi apar pe TPU raspunsurile la intrebarile mele desi sunt anuntata prin mail ca sunt persoane care au raspuns.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De obicei dureaza cam 10-15 minute, pana cand raspunsurile sunt afisate pe site. Trebuie sa astepti un pic si incerci sa intri din nou la intrebarile respective. Succes!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ori este coada la robotelul TPU si stau in asteptare sa le vina randul, ori au fost raportate! Dar mai curand prima varianta!