| Mary Marry a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Help!

As vrea sa va intreb...Cum iau de pe net Sims 2 fara sa iau virusi?
Adica in primul rand un site de incredere.
Si cum ma joc? Nu am mai luat de pe net nici un joc.Toate sims-urile pe care le am, le-am cumparat sau mi le-au dat pretenele mele, dar de pe net nu am mai luat.
Vreau Pack-uri nu Sims normal iar din cele cu Pets, University imi trebuie doar Night Life, in rest le am pe toate.Si imi trebuie Stuff-urile.
Le am doar pe Teen Style si H&M.
Deci de pe ce site le iau?
Cum le iau?
Cum le instalez?
happy
Va rog mult sa imi raspundeti.
Mutumesc si FUNDITA, JUR!

2 răspunsuri:
| Mary Marry explică:

Pai si cum fac rost de invitatie?

| Pufuleteeeee a răspuns:

Scuze. poate nu raspund chiar exact la intrebarea ta da5r poti sa cauti pe youtube filmulete care iti arata cum sa procedezihappy