| Sonia96Dulce a întrebat:

Va rog sa-mi dati si mie un site de unde pot descarca sims 3 sau macar sims 2 si sa-mi spuneti exact cum trebuie sa procedez dupa ce il descarc. Multumesc.

1 răspuns:
| raul1037 a răspuns:

Deci,il iei de pe internet,sau il cumperi,cauti imaginea iso,iti instalezi DaemoonTools,montezi imaginea,in MyComputer o sa iti apara un disc virtual,cauti un crack(intr-un folder o sa il gasesti)(o imagine.exe), dupa aceea in folderul in care l-a instalat il inlocuiesti crackul, adica imaginea .exe.si dai un Send pe desktop la crack si deschizi si Voilla, gata... daca nu ai inteles, cauta-ma la dorin.raul