| GeorgeEduard a întrebat:

Dati-mi un metin privat care se descarca usor fara niun sistem si spuneti-mi cum il descarc si dati-mi site

Răspuns Câştigător
| McFantoma a răspuns:

La metin 2 gx daca stai 15 ore pe el sa creasti faci level 132 si levelul maxim e 299

6 răspunsuri:
| McFantoma a răspuns:

Metin2gx e tare cresti in trun minut level 14 si scrie pe google metin2gx si iti da sit-ul

Răspuns utilizator avertizat
| McFantoma a răspuns (pentru GeorgeEduard):

Uite intra pe situl asta http://www.metin2gx.ro/

| DeltaForce2000 a răspuns:

Metin2 tim sa stii ca daca ai timp mult sa joci intr-o zi faci level 42.Intri pe googe si scrii metin2 tim si scrie undeva descarca jocul dai pe ala si vezi mai departe

Răspuns utilizator avertizat
| DeltaForce2000 a răspuns (pentru GeorgeEduard):

Probabil este de la anti-virus ca si eu am patit imi dadea eroare