| theangelz a întrebat:

Va rog spuneti si mie cum sa imi schimb poza de la avatar...ca n-am nici una si nu stiu cum sa pun! Ms tare mult anticipat si dau fundita celui ce-mi zice primul!

Răspuns Câştigător
| x3SweetPoison a răspuns:

Trebuie sa dai pe browse si apoi pune-ti pozele pe care le vrei.

6 răspunsuri:
| x3SweetPoison a răspuns:

Si daca nu stii unde trebuie sa dai ca sa gasesti browse, da pe fata aia zambitoare.

| Addaaa99 a răspuns:

Salut

1. dai clik pe omuletu ala de la avatar
2.iti va aparea iar u omulet dar mai intai iti scrie langa omulet share my picture...si bifezi
3. dai browse
4. te duci in folderele tale unde ai imaginile
5.iti alegi imaginea
6. dai clik pe ea [poza]
7.si dai ok
8. iti va disparea chestia aia.
si dai iar pe ok
si iti va aparea poza
succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click dreapta pe locul unde e avataru alegi choose a picture apoi dai browse si te duci la fisierul cu poze alegi una si dai open
apoi mai dai un ok

| TheWho a răspuns:

La Editare profil -Imagine

| RoOxi a răspuns:

Pai...
Dai la `Editare profil` dupa la `Selecteaza imagine profil` si apesi pe Browse...Si dupa la `Salveaza profilul` happy

| george_3138 a răspuns:

Dai clik pe avut tau, dupa bifezi share my picture, select, browse, si iti alegi u o poza, sper ca te-am ajutat!big grinbig grin: