| AnaAmalia31 a întrebat:

Vineri, la Dansez pentru tine, cine a iesit si cine a intrat la duel?

Răspuns Câştigător
| marinush a răspuns:

Au iesit alex si cornelia si la duel au intrat andreea si paul si daniel si alexandra

4 răspunsuri:
| Mehh a răspuns:

Au iesit din concurs Alex Piscunov si Cornelia Condeescu.La duel suntbig grinaniel Nitoiu si Alexandra Maresi, Andreea Ibaka si Paul Paduraru.
Ca informatie aditionala:
Locul 1: Catrinel Sandu si Ionut Ionescu
Locul 2: Jojo(Catatlina Grama) si Ionut Tanase
Locul 3: Pepe(Ionut Pascu) si Andreea Toma
Locul 4:Aylin Cadir si Ovidiu Danci

| kajen4ever a răspuns:

Http://dansezpentrutine.protv.ro/ aici gasesti tot ce vrei, dansuri comentarii, orice funda?

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Euu blushing Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Mihaela_2003 a răspuns:

Din concurs au iesit Alex si Cornelia si au intrat la duel Andreea$Paul si Daniel si Alexandra