| DanceIsInYourHeart a întrebat:

Voi ce credeti despre telefoanele iphone? Eu as vrea sa-mi cumpar un iphone 4s alb
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns Câştigător
| Steve_Stefan_1993 a răspuns:

Fratioare, eu cred ca Iphone-urile sunt telefoane bune, dar depinde cum le folosesti. daca esti genul de om care sta f mult cu el la ureche si primeste &trimite multe e-mailuri, mai bine ia-ti altceva, gen Galaxy S2, pentru ca are bateria un pic mai bunicica. daca nu esti genul asta, ia-ti Iphone, mie imi place foarte mult si provine de la o firma de incredere