| xD a întrebat:

Voi ce faceti pe net? Nu vreau raspunsuri gen: joc cs, metin, wow, triburile sau alte jocuri idioate... vreau ceva... distractiv. big grin
Cel mai interesant raspuns primeste funda tongue

Răspuns Câştigător
| Momo_4574 a răspuns:

Pai programul meu cam asa merge. incep cu site-ul
http://www.tpu.ro dupa ce nu mai am ce face pe aici, il las acolo si deschid site-ul www. lovendal.com si mai vad cum sta treaba pe acolo, dupa ce citesc subiectele noi ma mut pe site-ul www.popmundo.com, dupa ce mai actualizez cate ceva, mai citesc chestii si vorbesc cu amici mei din alte tari;;) trec la www.fanfiction.net, dupa ce citesc cateva povesti intru pe mess si ma bag in seama ca cativa prieteni, in timp ce vb ca ei o iau de la inceput ca site-urile mentionate, sau citesc chestii funny pe www.funnyblog.com :))cam asta fac eu, iar dupa ce numy am ce face, ma uit la pereti.
The End

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Adica ceva in afara de TPU?! oh go on laughing

| BeYoU a răspuns:

Pai imi citesc horoscopul, verific email-ul, mai postez cate ceva pe youtube, intru pe TPU, pe iss bimbo, imvu, messenger, twitter, hi5, ma uit la naruto si cam asta e big grin

| rodasa a răspuns:

Ma uit la un film pe net si ma prapadesc de ras, mai intru pe TPU, mai joc grow island(nu reusesc sa-l trec), dupa ce ma oftic mai joc thewest, triburile, travian, si apoi stau pe mess, cand vad ca ma asalteaza cu mesaje ies, si ma joc ceva gen metin2

| lillix a răspuns:

Desigur stau pe mess, ma joc jocuri ciudate, de curand am descoperit un site in care poti juca macao cu multi oameni din diferite tari, si nu numai macao, orice tip de joc de carti. Youtube, facebook, hi5, TPU etc. happy

| lillix a răspuns:

Si sa nu uit de jocurile prin care poti casiga iphone. uri psp. uri, lcd. uri etc. gen animalut.net... sunt o gramada... dar iti trebuie timp, rabdare si multi prieteni in lista de mess tongue

| lillix a răspuns:

Sau : sunt pitipoanca deci exist =]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma joc cs, wow, triburile, knight, cabal, metin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea ne petrecem timpw pe mess tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu joc ce ai mentioanat tu, joc fifa, citesc bancuri.ascult muzica cu bassu' la maxim.mai joc si cs cand ma plictisesc si.caut sa vad tot ce e nou si daca pot sa downloadez o fac.mai putin manelele, le urasc!