| Nady_4205 a întrebat:

Ziceti-mi si mie voi ce faceti cand va plictisiti!laughingCel mai interesant raspuns primeste Funda!laughing

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

Buna Nady! Pentru a-ti umple timpul:p trebuie sa faci activitati care-ti plac tie si ce te definesc.de exemplu poti citi o carte daca esti pasionata sau te poti uita la un filmhappy sa iesi cu prietenii, sa asculti muzica preferata, sau in caz ca ploua si nu poti iesi sa te distrezi poti depana amintiri cu prietenii taihappy sa-ti amintesti cele mai interesante situatii prin care ati trecut.tongue sper ca te-am ajutat! byehappy

3 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Intru pe net,ma uit la televizor la un film sau documentar,ascult muzica,caut pe net diverse,ce nu stiu,daca am material imi fac o bluza sau altceva, rar citesc o carte, fac curat sau aranjez lucrurile.Cand aveam pianina cantam,dar nu mai am,uneori incerc sa invat cateva cuvinte in spaniola,germana sau caut cuvintele pe care nu le stiu in engleza,rar pictez nu prea am cu ce ca sunt scumpe ce-mi trebuie mie,rar ma duc in vizite,daca e frumos afara ies la plimbare,rar vorbesc la telefon, imi pun muzica si fac exercitii fizice si recunosc ca uneori ma joc la calculator, dar rar ca nu prea am avut jocuri pe calculator cand eram copil ca nu vroiam sa-mi pierd timpul cu jocuri.Mi-ar place sa gasesc o piscina curata si sa merg la piscina cand nu am ce face.

| Linda100 a răspuns:

Pai uite, eu ma plictiseam si am intrat pe TPU apoi ti-am raspuns la intrebaretongue.

| DianaScorpio a răspuns:

Ascult muzica, ma uit la un film, la un documentar, caut un program care imi place la tv, fac treaba prin casa (mancare, curatenie,spalat, sters praful, etc), citesc ceva, fac teme, vorbesc cu cate un/o prieten/a pe mess sau la telefon, invit eventual pe cineva sa iasa cu mine pe afara la o plimbare, fac exercitii prin casa, ies cu rolele sau cu bicicleta, etc. Sunt foarte multe lucruri de facut, eu personal nu ma plictisesc niciodatahappy