| Maryyy_8464 a întrebat:

Voi ce jocuri va jucati pe facebook?

Răspuns Câştigător
| JustMee_5020 a răspuns:

Ma joc Treasure Isle, CityVille, FarmVille, ItGirl si Bubble Isle. Funda? big grinbig grin

8 răspunsuri:
| Amaliutss a răspuns:

It girl e soper...trb sa faci cumparaturi

| Pisicuța a răspuns:

Nu prea joc mult jocurile de pe Facebook, dar in general joc:
It girl
Happy pets
Flying dog
Jumping dog
Buddy Poke
Super Crayon
Si cam atat, dar pe it girl si happy pets nu prea le mai joc.

| littleladybug a răspuns:

City ville, tetris battle, brain buddies, barn buddy, texas hold'em poker si cam atatbig grin

| BocraBogdan a răspuns:

Zynga poker atat ca restul e o pierdere de timpwinking

| GodSavedTheCat a răspuns:

Paiii... what a stupid pigeon(trebuie sa dai cu sutul intru-n porumbel), birdland(trebuie' sa ai gija de niste pasari), barnbuddy, farmville...

| seethesunlight a răspuns:

City Ville big grin
Jucam inainte si Barn Buddy, dar m-am lasat.
happy
Funda? puppy dog eyes happy

| zuzikutybeshty a răspuns:

City Ville,It girl,Green Farm,Restaurant City,FarmVille,My shops,Mall World,Happy Aquarium, Happy Pets, Rummy pe Tabala.ma rog toate sunt misto
fundita?

| anamaria_4313 a răspuns:

It Girl e super fain jocul