| andrei_9573 a întrebat:

Voi ce preferat jetix sau disney channel si care vau fost desenul preferat la disney channel/jetix
a)jetix
b)disney channel
Eu prefer jetix desenul meu preferat a fost,, Oban-cursele stelare"

32 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Am copilarit pe jetix, sau cum era acum mult timp, foxkids.
Ce au ajuns acum desenele animate, atat de rau in cat nici nu ma uit.

Preferam 'Viata cu Louie", "Copiii de la 402" si alte desene care imi luminau copilaria pe atunci.

Bafta!

| Laura a răspuns:

FoxKids!

| Adredemesconf a răspuns:

Mie mi-a placut mai mult Jetix.Cel mai mult imi placeau Viata cu Louie, Copiii de la 402 si Ce-i cu Andy.
O zi frumoasa!

| annkaa a răspuns:

Jetix era mult mai fain...imi placea,,Cei cu Andy'',, Familia Tofu'',, Viata lui Louie'' mama eram innebunita dupa astealaughing:X

| BiaSiAtat a răspuns:

Aleg jetix si desenul meu preferat erau spioanele si copii de la 402

| Dina a răspuns:

Disney channel, desenul preferat-Zack & Cody

| RoXxy a răspuns:

Si eu prefer jetiz-ul si desenele mele preferate au fost multe...Totally spies,Familia tofu, Copii de la 402, etc, etcbig grin

| GeorgeGabriel a răspuns:

Da jestix e mai misto era desenul ala tutenstein sonic x galactic football

| Bibi16 a răspuns:

Jetix.Desenul meu preferat a fost Galactik Football, dar toate desenele erau super.

| LexieG a răspuns:

Si eu prefer JETIX iar desenul preferat a fost Copiii de la 402

| Bibi_1645 a răspuns:

Fox kids cu Copiii de la 402 si Viata cu Louie :X

| baiatuucupizzza a răspuns:

Jetix sau disney channel e acelasi lucru:

| XtmCamiii a răspuns:

Mie imi placea jetixlove struck si desenele mele preferate ereau Witch love strucklove struck
am o gramada de benzi desenate cu elehee hee
:d

| xGloryaax a răspuns:

La mine desenul preferat pe jetix a fost cei cu andy? iar pe disney nini bye bye

| DRaEd a răspuns:

Eu preferam Fox Kids si desenul meu preferat Viata cu Louie

| anducool a răspuns:

Eu prefer Jetix si Fox Kids. Am copilarit cu aceste canale si imi lipsesc desenele de pe aceste canale (Copiii de la 402, Viata cu Louie etc.).

| AlexJB a răspuns:

Buna seara! Stii, sunt tari amandoua. Dar nu pot zice ca am un preferat. De a Jetix imi placeau Copiii de la 402, Thutenshetein, Viata cu Louie, iar de la Disney mare majoritate.

| Lovely_6403 a răspuns:

Buna! La FoxKids imi placea printesa Sisi, la Jetix imi placea Camera 402 si Spioanele, iat pe DisneyChannel imi place Zack&Cody, dar e mult mai frumos Disney-ul!

| Beyk a răspuns:

Mi-e imi place si Disney Channel dar mi-a placut fff mult si jetix-ul
Desenul meu preferat de pe jetix era-spioanele(eram mai mica si eram inebunita dupa clover) si de pe Disney-Hannah Montana,Shake it up, Bafta Chrlie, Magicienii...cam toate serialele... funda?

| amage a răspuns:

A) Jetix-Totally Spies, Gallactic Football, Copiii de la 402big grin etc etc. Toate erau frumoase. Deci prefer Jetixul. De la Disney Channel imi plac DOAR desenele care au caractere reale- Hannah Montana, Sonny With A Chance, JONAS, Wizards Of Waverly Place etc.

| LorenaBmw a răspuns:

Eu prefer Disney Channel!
Si Serialele mele preferate sunt:
-Waverly place
-Bafta Charlie
-Shake it up
-Hannah montana
si toate filmele care le difueazabig hug
si Jetixul mi-a placut foarte mult, tin minte ca desenele mele preferate de pe el erau:
-Spioanele
-Ce-i cu andy?
-Copii de la 402
-Familia Addams.
si altele!

| MaeRiAh a răspuns:

Pai de pe jetix sau foxkids imi placea copii de la 402 tutensthein,spioanele,oban cursele stelare,galactic fotbal,piratul jeck cel teribil,Sisi,viata cu louie, nu imi stiu daca x-man era pe jetix sau cartoonlaughing.si de pe disneyce sa zic o viata minunata la punte cu zack si cody, bafta charlie si Sony si steluta norocoasa

| ChuChu a răspuns:

Eu prefer Jetix. Acolo sunt toate desenele copilariei mele. Desenele mele preferate erau : Tutenstein (pana si parintii se uitau cu mine la el laughing ), Viata cu Louie, Ce-i cu Andy?, Copiii de la 402, W.I.T.C.H., Spioanele si mai multe erau laughing.Pe disney nu sunt decat PROSTII, adica chiar nu inteleg ce e asa "educativ" in (de exemplu ) kick buttowski?

| ra1ntags a răspuns:

Ba iti dai seama ca jetix, a fost un canal foarte tare la vremea lui, erau desene mai ok, acum au aparut toate prostiile, nici canal de desene nu se mai cheama. Imi dai fundita?

| Yssa996 a răspuns:

Mie imi plac amdandoua de la disney channel imi place magicienii,totul pentru dans si bafta charlie dar mi-a placut foarte mult jetx si mi-au placut spioanele(imi placeau la nebunie nu pierdeam nici un episod), witch, viata cu louie, ce-i cu andy si copii de la 402 si putin familia tofu (imi placea ca erau nebunibig grin silly)

| Chis_Alina_Miriam_1997 a răspuns:

Aleg Disney Channel si desenul preferat Violetta

| Chis_Alina_Miriam_1997 a răspuns:

Aleg Disney Channel si filmele preferate
Violetta
Jessie
Bafta Charlye
Mako Marmeids
Riley si restul lumii
Alex si trupa
Bobocii isteti
Totul pentru dans
Liv si Maddie
Evermor
Hulblat

| Chis_Alina_Miriam_1997 a răspuns:

Aleg Disney Channel si filmele preferate
Violetta
Jessie
Bafta Charlye
Mako Marmeids
Riley si restul lumii
Alex si trupa
Bobocii isteti
Totul pentru dans
Liv si Maddie
Evermor
Hulblat
Hana Montana
Austin si Ally

| Chis_Alina_Miriam_1997 a răspuns:

Dar si Austin si Ally I Love Violettta