| GreenBubbleLove a întrebat:

Voi credeti ca animeul Naruto/Naruto Shippuden este satanic?

Răspuns Câştigător
| AnDr3D33aLoV3 a răspuns:

CU SIGURANTA NU! Este preferatul meu de cand eram mica nu pot trai fara el! Niciodata nu m-as fi gandit ca e satanic! CATEGORIC NU! Este vorba despre viata trista a unui copil chiar daca in trupul lui se afla un demon! Dar nu e chiar asa e un anime nu e real nu are cum sa fie satanic chiar daca in sufletul fanilor e real! FORTA NARUTO! IS MY LIFE 4 EVER!

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Satanic nu...dar stupid si gay da!
...prea mult se lungeste actiunea ...si prea enervanta e povestea!

| Nysha a răspuns:

In unele episoade chiar este dar restul nu e doar un copil care vrea sa fie mai tare decat sasuke

| babydolldeea a răspuns:

Nu. de ce ar fi? sau dc ti se pare ca ar fi? e un animeu ca oricare altul si in unele episoade e chiar foarte comic

| GreenBubbleLove explică:

Intreb deoarece am vazut multe videoclipuri in care preciza chestia asta.dar eu nu cred eu iubesc Naruto si nu am de ce sa cred asta:X...si @Apache; Naruto nu e stupid si nici gay, nici macar nu are sens ce spui, daca ai de gand sa faci misto de anime-ul asta mai bine nu mai raspunzi.