| dragutza a întrebat:

Voi cum va programati timpul?(nu numai inweekend ci si in timpul saptamanii)

11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Las lucrurile sa curga de la sine, nu programez timpul.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

In functie de cum suna telefonul si de ce mailuri primesc.

| PauLa.M a răspuns:

Nici eu nu programez. daca am ceva de facut fac pe moment, daca sunt mai multe lucruri. fac dupa cum mi-e mai comod.

| betti a răspuns:

Nu imi programez nici un timp! Unele ori ma gindesc ca sa fac aia, aia, in ziua respectiva, dar asta nu insemna ca respec ce m-am gindit sa fac in ziua respectiva, sau ca tot din ceea ce m-am gindit!

| BeatriceRamo a răspuns:

Pai eu nu prea imi programez timpul pentru ca la mine saptamana e la fel : la scoala si acasa, iar weekend-ul sambata dorm pentru ca sunt foarte foarte obosita si fac teme iar duminica relaxlove struck ies in oras cu "nebunii mei"laughinglove struck

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu telecomanda televizoruluihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Am deja un program foarte încărcat.
Cu tact și răbdare le finalizez.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am consultat un psiholog, pentru aceasta problema, desi am doar 4 ani, utilizez o agenda, fara date puse pe ea, si eu imi scriu ziua, si tot ce am de facut, pun teleonul sa sune, cand am ceva programat.si utilizez hartiute dintr-acelea pe care le lipesc p usa dormitorului, in plus am si p desktop l calculator, calendarul cu ce trebuie sa fac.SUCCES! niciodata sa nu intrerupi ceva de pe lista, ca ti se duce programul big grin...aaa.si lasa DUMINICA pentru RELAXARE, pana la urma.ai si tu un corp normal

| marinutza_6004 a răspuns:

Luni-scoala
marti-scoala
miercuri-scoala
joi-scoala
vineri-scoala
sambata-curatenie, teme
Duminica-la biserica, plimbari cu prietenii, relaxare si seara mai invat pentru luni... ocupata.foarte...ocupata

| stickylips a răspuns:

Aaa...pai intr-un fel nu poti programa viata sau cum ziceau unii ...doar ca fara putina ordine nu poti finaliza nimic ...asadar eu in timpul saptamanii ma ocup mai mult de scoala iar uneori in afara de weekend mai ies pe'afara sau in oras...nu poti fi foarte ocupat si pentru tine insutzi...happy:X:X:X:X: