| albastrel a întrebat:

Voi cum va relaxati? big grin

16 răspunsuri:
| adinescu a răspuns:

Fac baie, asc muzica, desenez si altele...big grin

| AvalohAlyn a răspuns:

Ascultand muzica linistitoare, stand linistit in pat...band o ciocolata calda.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stand in pat cu castile in urechi sau la pc, pe TPU big grin.

| Barajag a răspuns:

Acum ma relaxez stand pe un fotoliu si mananc o inghetata care se numeste "viol"laughing si in acelasi timp ascult si muzica(Budda Bar)big grin
Daca era si ursul cu mine nu ma mai relaxam, munceam de zorlaughing

| Katiee^^ a răspuns:

Eu stau in pat si ascult melodii mai lente happy.
De ex. : Blue Cafe - My Road
Linkin Park - Leave out all the rest
Evanescence - My immortal happy

| Andreeagen a răspuns:

Ma intind in pat si ma gandesc de la strabunica pana la viitori mei stranepoti.
Sau stau si ma uit pe tavan.

| BRG a răspuns:

Ascult the king of rock and roll Elvis, bună alegere nu?

| Steff_7182 a răspuns:

Cu siguranta nu pe TPU!
Raspunsul serios:Citind Shogun, iar si iar.
Pa pa si Bafta!

| viatadecacatt a răspuns:

Acum la pc am prins o pozitie confortabila, cu picioarele pe birou, putin intr-o parte si tastatura pe picioare, cu tot felul de mancaruri langa mine, ascult muzica si stau pe TPUhappy. Cand nu sunt la pc vad eu ce fac ma uit la tv si stau pe jos, ma joc carti cu mama, soramea, stau in pathappy.

| Munchkin a răspuns:

Ahh, stând într-o cadă plină cu apă fierbinte şi spumă...sunt ca nouă după aşa ceva. Mă mai relaxez şi citind, ascultând muzică (în special Coldplay...au ăştia nişte melodii, mamă-mamă :X)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzica http://www.youtube.com/watch?v=BE-lF-7vwDc&feature=related

| madalinutza a răspuns:

Stau in apa o oralaughing
sau stau in pat la un film.ascult muzicabig grin

| Alisa a răspuns:

Ascult muzica. Muzica ma face sa uit de tot si de toate. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma plimb pe afara, ascult muzica, vorbesc cu prietenele happy

| Angiutssa a răspuns:

Ascult muzica, de orice fel, dar caut melodiile cu versuri ca sa pot sa cantlaughing, vorbesc la telefon, ies putin afara sa ma joc cu catelusa mea(desigur, daca nu sunt temperaturi cu minustongue), scriu o compunere, mazgalesc(nu am talent la desen), imi fac unghiile, ma joc cu toate bratarile din casa si cam atathappy

| gerila a răspuns:

Ma masturbez.