| EuSiCuMine a întrebat:

Voi cum va relaxati?

Răspuns Câştigător
| amicumms a răspuns:

Cu o tigara si un pahar de cola, injurandu-ma cu vecinul peste gard laughing

11 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna!
Pai ies seara pe afara si ma plimb,neavand o destinatie anume,compun pe blog in timp ce ascult muzica, ma uit la televizor la ceva ce imi place, ma joc cu pisoiul meu...happy

| Afdsa a răspuns:

Ascultând muzică.

| IlegalSmile a răspuns:

Ascultand niste muzica buna ...si stand undeva unde sa fie liniste sa nu mai aud de nimic happy

| XDarkAngel a răspuns:

Stand in fata televizorului sau a calculatorului cu multe dulciuri big grin >:d

| renee14 a răspuns:

Ascult rock \m/

| FericituIndragostit a răspuns:

La mine is mai multe metode :)
1 Dau/dadeam la sac ca nebunu cam 5 min.2 Ridicam gantere sau bagam abdomene. 3 Alergam :). 4 Citesc. 5 Ies in oras. 6 Sau ascult muzica
http://www.youtube.com/watch?v=91vKYHaEWII&feature=player_embedded#at=95

| MelisaaMariaaa a răspuns:

Imi pun o muzica buna love struck si stau in pat smug

| Nicu_6664 a răspuns:

Aaa ascultand muizca calma incet stand in pat si plimbadu`ma seara dormind laughing ma duc la un prieten si ne facem unu altui masaj :X asa bine ii laughing:d

| hellyour a răspuns:

CEL MAI MULT ma relaxez cand aud ca "azi e ultima zi de scoala...":d

| costinel_9930 a răspuns:

Privesc florile, le vorbesc, ma plimb prin parc studiind natura.

| laylutza_3395 a răspuns:

Pai...eu ori ies cu prietenele la un suc, ori ma duc la un meci de fotbal...ori ascult niste muzica, ori ma uit la tv