| anonim_4396 a întrebat:

Voi faceti glume la tell? daca da, ce ziceti? ziceti-mi si mie pls... dar nu din astea gen:"va merge frigiderul"sau"un urs e in camara-unde e ursul"? din astea... originale

Răspuns Câştigător
| KidDu` a răspuns:

Uite aici laughing una. da nu prea cred ca tu o poti folosi. oricum ti-o scris sa te amuzi si tu un`pic laughing :
- Alo, domnu’ Boloni?
- Da…
- Ce faci, bă băiatule?
- Poftim?
- Ce faci?
- Bine, mulţumesc…
- Nu ştii cu cine vorbeşti, nu?
- Mărturisesc că nu.
- Aşa, bravo! Îmi place asta cu mărturisesc. Gigi sînt.
- Care Gigi?
- E, vezi? O strici. Zi, vii la Steaua?
- A, domnul Becali. Este o propunere foarte interesantă…
- Lasă-mă, bă, cu astea, mie îmi spui: DA sau NU.
- Nu pot să vă dau un răspuns, trebuie să discutăm…
- Păi, acu’ ce facem, mă? Nu discutăm? DA sau NU?
- Aveţi un proiect? Lucrurile de genul ăsta nu se discută aşa…
- Da’ cum se discută?
- Trebuie să existe un proiect…
- 10 milioane pe an.
- Da, de ce nu? Am jucat acolo. Iubesc Steaua, ştiţi bine!
- Bă, ejnebun? Hahaha…Mişto proiectul, nu?
- Poftim?
- Nimic, lasă, te aştept la palat să semnăm contractul.
- Bineînţeles, îmi fac rezervare la avion. Dar, staţi puţin, acum nu e Lăcătuş acolo?
- Aaa, păi, nu-mi place aşa. O suceşti? Ai început ca la Rapid?
- Nu, nu, mă scuzaţi, doar am întrebat.
- Asta e altceva. Cînd vii?
- Cît pot de repede. Dar vreau să stabilim un lucru…
- Să nu mă bag peste tine la echipă…
- Nu, nu. În cazul în care renunţaţi la mine, îmi daţi tot proiectul! Restul discutăm…
- Eşti o hahaleră!
- Poftim?
- Eşti o hahaleră!

tiiit…tiiiit…tiiiit…

- Alo? De la Radio 21 va deranjăm, Daniel Buzdugan la telefon. A fost o farsă! Din partea domnului Taher…
- Mda. Numai de prostii vă ţineţi…

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Mai copii, astea sunt infantilisme, chiar nu aveti altceva mai bun de facut?

Abh
| Abh a răspuns:

Nu asta mi-a fost intentia desi cred in continuare ca farsele astea sunt ceva total neserios. Nu mai poate omul sa isi exprime libertatea de opinie pe TPU?

| Floreenofficial a răspuns:

M-a sunat odata o colega si mi-a pus farsele lui buzdugan si tremuram de frica.
daca as fi langa tine ti-as trage o bataie pana ti-ar sari cheful de glume la telefon din cap.parintii tai muncesc ca sa vbesti tu la telefon de milioane? si oricum ar fi chiar daca ai banii tai numai niste oameni anormali s-ar ocupa de farse la telefon.
Du-te afara si plimba-te ca e frumos si cald!

| Cristianne a răspuns:

Ok...pai toate cele de mai jos sunt cool, numai ca eu ma gandeam sa fie chestii din astea. si mai originale(nu zic ca astea de jos nu-s originale dar)sunt fffff tari dar mai vreau originale adica sa fie cat mai inventate de voi nu sa le luati de undeva si sunt tari alea de jos ...si sa sa ma amuz cu ele mersi oricum ca v-ati silit-sunt fffffffffffffffff tari

| Cristianne a răspuns:

Abh sa stii ce eu nu am cerut sa imi jignesti intrebarile! daca nu iti convine nu mai zice nimic

| BlueByMe a răspuns:

Da, faceam da nu din alea cu moartea sh... una faina e:suni la unu si zici ca esti de la casa de copii handicapati si unul pe fundal face sunete ciudate laughing dupa aia zici sa faca o donatie si daca nu vrea incerci sa urlii la el in telefon...laughing crede-ma ii super tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine m-a sunat o data o fata pe mobil si imi zicea ceva de mormite si lucruri din astea si i l-am dat pe tata la telefon si i-a zis ca o sa ii rupa picioarele.aia a inchi instantaneu.ma rog... eu ii fac farse bunicului meu la telefon de cate ori am ocazia.ma dadeam drept altcineva.