| anonim_4396 a întrebat:

Voi prin ce cluburi din Bucuresti umblati?

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Cel mai des frecventez Club A, fiindca e lume simpla, te imprietenesti cu toti, preturi accesibile, nu sunt fite, etc. Joia trecuta a fost concert Trupa Veche, m-am simtit incredibil de bine.
Fire- cand mai sunt concerte, tot joia trecuta am fost la Mircea Baniciu.
Ma mai duc prin Twice, Maxx... dar mai rar.

| louis3 a răspuns:

Dumashappy

| Seline a răspuns:

Player.

| mihaa a răspuns:

Eu in bucuresti nu am fost niciodata, dar iti recomand in timisoara piranhabig grin

| Flavius90 a răspuns:

Io unblu prin bambu

| adina_4262 a răspuns:

Imi place in 'A'.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@flavius90 -"Bambu" asta al tau e in Ferentari? laughing Cum umbli? Cu imaginatia? Of... nici macar copy-paste nu stii sa dai. Dupa cum scrii n-as zice, ca ai intrat macar o data in celebrul Bamboo. Vezi, cine umbla stie cum se scriewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu in Bucuresti zilele astea am facut asa o mica vizita si imi place Hard Rock Cafe(chiar il prefer) e un club cu mult gust. Mi-a placut, Fratelli si Gaia.
Bamboo nu stiu ce a fost, dar am vazut ce e; o porcarie. Jalnic, nu imi place. Este frumos amenajat, doar ca au acces niste persoane care strica atmosfera si de multe ori chiar ofera un parfum de transpiratie laughing