| anonim_4396 a întrebat:

Voltaj sau Holograf? Ce alegeti?

Eu aleg Voltaj.

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Mi-e greu sa le compar pentru ca ambele abordeaza stiluri diferite de muzica si ambele au piese faine. Voltaj imi place, are melodii foarte tari(unele), si Holograf imi place dar mai putin, nu sunt tocmai pe gustul meu.Totusi,prefer proconsultongue

31 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mie imi plac amandoua happynu stiu pe care sa o aleg.love struck

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu am ce sa aleg, imi plac ambele.

lolita
| lolita a răspuns:

Holograf si dupa Voltaj.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Voltaj imprima energie.
Hologra are o muzica profunda.
Amandoua imi plac, asa ca nu pot sa spun decat ca le aleg pe amandoua.

| borsec a răspuns:

Holograf.

auran
| auran a răspuns:

Holograf

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

SOAD, Def Leppard, Pink Floyd, Madrugada, L. Cohen, Tracy Chapman, Van Morrison, U2, Grand Corps Malade.

| kh1ss a răspuns:

Amandoua

| dulshe a răspuns:

99% Voltaj 1% holograf
Voltaj chiar canta super!

| Diva a răspuns:

Nici una

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Amandoua sunt trupe bune. Un plus pentru longevitate in dreptul trupei Holograf. Plus ca mie-mi place vocea lui Dan Bitman.

| Dl.Inginer a răspuns:

Voltaj, normal. Cei de la Holograf au melodii prea siropoase, unele chiar dragute, dar majoritatea nu.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Aman2 imi plac
dar mai mult voltaj!

| joy a răspuns:

Voltaj!

| Dara a răspuns:

Eu le aleg pe amandoua! Asa mi se pare corect!happy

| Bianca26bb a răspuns:

Si eu aleg Voltaj. Imi place mai mult decat Holograf happy

| Cryss a răspuns:

Nici una nu as alege. desi Voltaj imi placea acum cativa ani happy.

| Mya a răspuns:

Ambele formatii au meld foarte bune, dar... daca tot ma pui sa aleg, atunci Voltaj!

| davvid a răspuns:

Aleg voltaj.inspira masculinitatelaughing!

| GreenSky a răspuns:

Amandoua...sunt formatiile mele de suflet...love strucklove struck

| marria a răspuns:

Ambele imi plac la fel de mult... a fost anul trecut un spectacol la mine in oras cu aceste 2 trupe si au facut un show inegalabil...sunt printre cele mai bune trupe romanesti.

| bibitza a răspuns:

Voltaj big grin

Răspuns utilizator avertizat
| vio a răspuns:

Holograf...

| liviupaun a răspuns:

Parerea mea:nici una nu-mi place.sunt cam invechiti.acum cei mai tari sunt cei de la simplu, parazitii si cei straini

| bibix_5640 a răspuns:

Voltaj:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Holograf.Imi plac melodiile lor mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Aleg și eu Voltaj.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Guta (glumeam logic) laughing