| AvalohAlyn a întrebat:

Voltaj sau Holograf?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti alege intre 2 trupe adevarate, intre legende!happy

39 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Voltaj = Holograf in inima mea. Nu le pot compara altfel.

| AvalohAlyn explică:

Pai de ce crezi ca am pus intrebarea, stiam ca sunt 2 legende, formatii tari ale muzicii romanesti si am fost curios care din ele doua va place cel mai mult.laughing

| JeSa a răspuns:

Buna!, ambele formatii!, Pa, pa!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Amandoua au aceiasi valoare.

| daniDeeDee a răspuns:

Ambele.

| VladyCristian a răspuns:

Ambele! Sunt 2 dintre cele mai tari formatii din tara :X happy

| Brotacelu a răspuns:

Voltaj

Distractie placuta

| D-Anna a răspuns:

Holograf:X oricand

| elena a răspuns:

Voltaj cu IARNA:
"Iar n-ai sa ma crezi/Iar n-ai sa-ntelegi ce cu mine..." O fi vorba de dragoste sau criza financiara?

| thehope a răspuns:

Foarte greu de ales.ambele imi plac foarte mult, insa aleg intr-un final voltaj.

| Munchkin a răspuns:

Holograf.

| Summer Memories a răspuns:

Sunt doua formatii foarte valoroase, de la Holograf imi plac foarte mult melodiile "vine o zi" si "sa nu-mi iei niciodata dragostea", insa de la voltaj imi plac toate.
Deci Voltaj love struck

| xibalba a răspuns:

Chiar azi vorbeam cu mama la masa despre voltaj si holograf si ii spuneam ca nu ma pot decide intre cele 2. Ambele fac atmosfera la concerte, au numai melodii una si una, sa nu mai vorbim de concertele live si vocile impecabile... Jos palaria in fata lor!

| Klara a răspuns:

Nu-mi plac nici unii, nici altii. La Voltaj ma dispera versurile lor, si la Holo ma dispera vocea lui Bittman ala angry
Deci...nu-mi plac de niciun fel. Prefer Iris, Cargo, Phoenix...

| Cryssy a răspuns:

Imi plac ambele formatii. Dar daca este sa aleg, aleg Voltaj. Deoarece atunci cand ascult multe melodii de la Voltaj ma simt mult mai bine, imi dau speranta. De exemplu "Mai sus de locul doi" si "Crede" ma ajuta sa merg mai departe, le ascult atunci cand ma simt la pamant... Eu cred ca baietii de la Voltaj sunt niste baieti extraordinari si au niste melodii superbe. Numai bine!

| simoSTAR a răspuns:

Mm.greu de ales.fiecare formatie are acel ceva, insa daca chiar trebuie sa aleg, as alege holograf pentru melodiile fra ea si ochii tai happy

| selef a răspuns:

Sau.

| Orannginna a răspuns:

Imi plac extrem de mult amandoua. Dar daca ar trebui sa aleg, Voltaj, e mai tineresc... happy

| cîrne a răspuns:

Iris si holograf

| YLLL a răspuns:

Voltaj.

| MaRRiaN a răspuns:

Voltaj

| i.love.me a răspuns:

Voltaj...

| sunt_fericita a răspuns:

Voltaj love struck

| Rallu_3508 a răspuns:

Voltaj

| maariaan a răspuns:

Ambele formatii sunt foarte bune. Eu sincer, nu as putea sa aleg doar una din ele. E ca si cum mai pune sa aleg intre mana dreapta si mana stanga big grin

| Chocolate a răspuns:

Voltaj.De ce?
Pur si simplu, imi place ca ei stiu sa isi traieasca viata si ii incurajeaza si pe ceilalti sa o faca la fel prin piesele lor.

| motzata a răspuns:

Aman2 n-as putea alege intre ele:-s

| Alina_5575 a răspuns:

Eu cel putin nu am cum sa aleg...imi plac ambele sunt foarte bune si au piese intr-adevar frumoase

| oana23madrid a răspuns:

Ambele

Întrebări similare