| カルメン a întrebat:

Vrea si eu cateva jocuri ceva gen barn buddy, cu ferme...mersihappy

Răspuns Câştigător
| andreeaw a răspuns:

Sunt mare impatimita de farm frenzy si de farm frenzy 4 n-am auzit; farm 1 este cu gaini, farm 2 este cu curcani si farm 3, are 3 variante: 3 simplu, american pie si ice age; ice age este cu pinguini, american pie e cu porci... sunt ff frumoase si ti-as mai recomanda cateva: ranch rush 1 si 2; farm mania 1 si 2, farmer jane...asta daca vrei doar ferme

14 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Farmville? tongue

| covexrobu a răspuns:

Farming simulator 2009.

| campanario a răspuns:

Buna. Poftim http://www.farmerama.com/ Sper sa iti placa;)

| 1235678907452352 a răspuns:

Fram frenzy 1
farm frenzy 2
farm frenzy 3
fram frenzy 4
farm frenzy 3 ice age
sunt foarte multe dar diferenta e ca aici sunt animalehappysi trebuie sa le ingrijesti iar ele produc diferite alimente pe care tu le bagi in niste uzine si le transformi iar dupaceea le vinzi la piata

| boobooroozaa a răspuns:

Facebook farmville

| pamPammmPam a răspuns:

Farmerama
farm freezy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farmerama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu jocuri din astea doar ca eu vreau cu flori nu cu fermetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farming Simulator 2011.
love struck ee superrrrrbbb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe hi5 daca nu pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie jocuri ferma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu merge jocul?

| Enjoyy a răspuns:

Incearca Good Game farmer

| 8618 a răspuns:

Fa-ti profil p hi5 sau facebook