| anonim_4396 a întrebat:

Imi recomandati un joc online care sa fie legat de ferme ex: barn buddy?

Răspuns Câştigător
| Jessica a răspuns:

Farm Ville sau Frontier Ville.
P.S: Sunt pe facebook

6 răspunsuri:
| b3Rb3cU a răspuns:

Farm ville (facebook) e misto mie imi plc big grin funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, farmerama, country life(daca ai cont pe facebook) farm ville ( tot daca ai cont pe facebook) funda?

| Maimmai a răspuns:

FArmerama www.farmerama.com

| RoxY_1830 a răspuns:

Poi farmerama.green farm. zoo mumba este cu o gradina zoologica si mai este unul dar nu e cu ferma sa ceva de genu pixie hollow... sper ca ti-am fost de aswinking

| ioana_9659 a răspuns:

Nu pricep de ce nu vrei barn buddy in caz ca nu stiai daca cumperi
plante care le iau mult timp sa creasca primesti foarte multi bani
iti recomand jocuri de gatit unele sunt super

| mirea_3546 a răspuns:

Da