| AaaMoods a întrebat:

Vreau fare bune de facut pentru 1 aprilie!

Răspuns Câştigător
| Angel7 a răspuns:

Pui sare in loc de zahar
ii spui ciuva ca a rupt nu stiu ce si trebuie sa plateasca 356 milioane
ii supui ca zi avut la engleza 12 ex si te lasa corigent daca nu tio faci

2 răspunsuri:
| CoolSaku a răspuns:

Nu si tu... Credeam ca tu nu vei face asta. Nu imi vine sa cred ca pui tampenia asta. Urasc persoanele care cer sfaturi pentru farse.

P.S.: Chiar acum aveam de gand sa cer idei de farse pentru profi.

| slyde a răspuns:

Pai si eu vreau fare bune si timp liberhappy sa stii da nu gasesc 1) ai gresit categoria 2) farelaughing?