| prettylady a întrebat:

Vreau neaparat sa am si eu un sarut cu limba. Imi place de-un baiat, ne intzelegem bine, ce parere aveti, sa-l chem la mine si de-acolo sa ii spun ca il plac, sau cum sa fac?

4 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Of Doamne "sarut cu limba".

| M.G.R a răspuns:

Nu sti ce parere are el despre tine? afla printr`un pr comun... dupa aceea vezi...

| negru30 a răspuns:

Cd il vezi ca este la usa primeste-l cu limba scoasa - este fff usor

| Revennaras a răspuns:

Wow,deci eu am făcut asta si nu mi-a plăcut deloc...insa ar trebui sa faci cam asa:când va sarutati normal, atinge'i limba...vai ce greu e, si încă ceva, sarutul acesta se numește french