| kidda3 a întrebat:

Hei TPU: X sunt cu un baiat de 3 zile si el tot vrea sa ma pupe cu limba dar eu il resping deoarece nu stiu sa sarut si el mi-a lasat un messsaj ca de ce il tot resping nu il plac sau ce si nu stiu ce sa i zic nu vreau sa i spun ca nu stiu sa sarut deoarece pe mine multi baieti ma plac si zic ca sun foarte buna si el i un baiat foarte popular si nu vreau sa i spun i mai bine sa ma despart de el va rog ajutor dau funda

Răspuns Câştigător
| Downfall a răspuns:

O doamne... vorbeste cu el, ca doar nu e sfarsitul lumii daca nu stii sa saruti
nici eu nu stiu, dar asta nu e problema
spune-i pur si simplu ca doar nu e nimic grav si cand o sa-l saruti doar lasa-te purtata de val si o sa mearga bine...winking
Succes! happy

4 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Copii.

| kidda3 explică (pentru Jigsaw):

Da bine ca sunt copil dac tot ma faci copil cin te pune sa - mi rasp la intrebare ca tu cand ai sarutat pentru prima oara nu iti faceai griji sau ce nu ai sarutat pana acum si de aia esti asa de linistit :@

| Jigsaw a răspuns (pentru kidda3):

Ba, "kidda", voi luati lucrurile astea mult prea in serios, vreti sa pareti maturi.Hai,pa :*

| TitiDrLove a răspuns:

Spune-i adevarul. foarte simplu nu? daca tii la el banuiesc ca stii ce fel de persoana este, daca ar rade de tine sau nu.