| AlleAllexandra198 a întrebat:

Vreau niste jocuri la care trebuie sa-ti faci cont..Nu de pe facebook, in afara de LadyPopular si Stradoll... Funda la cele mai bune.

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| SilentSuicide a răspuns:

Incearca OurWorld.com, IMVU, Chit Chat City, Gaia online ( daca incepi sa joci OurWorld poti sa ma adaugi in lista de prieteni sunt Ami 06 Iunie). big grin

| SilentSuicide a răspuns (pentru SilentSuicide):

Mai e si howrse (in fine e sa cresti cai, sa-i ingrijesti etc. etc.), miss bimbo, woozworld, smallworld, second life, Farmerama si ferma vesela ( ultimele 2 jocuri sunt cu animale)

| AlleAllexandra198 explică (pentru SilentSuicide):

Da-ti-mi linkul de la toate

| SilentSuicide a răspuns (pentru AlleAllexandra198):

Astea sunt toate linkurile straight face

| maddymady a răspuns:

Zoomumba

| Ella138 a răspuns:

Poti incerca Wartune ( daca iti plac jocurile gen Metin 2 ) sau Zoomumba ( cu animale ).

| smechera2003 a răspuns:

Pai eu stiu:
club penguin

| Kleisch_Adriana_1975 a răspuns:

Metin 2 runes of magic orcs must die meez