| cr1571n3l a întrebat:

Vreau niste jocuri similare cu NFS Most Wanted in afara de juiced, Flatout, Overspeed, Street racing Syndicate. cel mai bun raspuns primeste fundita. multumesc.apropo.sa mearga pe placa video nvidia geforce 2 mx 400 cu 64 mb.

Răspuns Câştigător
| DoodyAlexx a răspuns:

Pai sunt putine jocuri care sa se incadreze in cerinte, eu stiu doar Live for Speed, Nascar [ laughing ] si incearca GRID dar nu iti garantez ca iti merge big grin. Mai cauta si tu pe EA Games big grin

3 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

TrackMania United.
Split Second.
Blur.

| SteauaROsie a răspuns:

Mario counter strike

joace cu masini nu ti merg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ny merge bjocul