| SebySZ a întrebat:

Ce gocuri gen : -nfs carbon, most wanted, underground 1, 2, undercover
street racing syndicate
l. a. street racing
mai stiti?
stiti voi unde pot tuna masini...

Răspuns Câştigător
| Armaghedon7 a răspuns:

Sal uite:burnout paradise, split second nu imi mai aduc aminte straight face dar aste imi plac mie sunt cu crash-uri si altele dar masinile nu se pot tunasad

8 răspunsuri:
| SebySZ explică:

Nu gta sa sau gta iv eu zic numa cu masini dar unde le poti tuna...

| SebySZ explică:

NFS WORLD am lv 34, daca vrei ne intalnim, deci alte jocuri?

| dabulino a răspuns:

Need for Speed World

| BlAcKLioN a răspuns:

Iti recomand carbon si cel mai nou (TM) hot pursuit. Sunt super misto jocurile. fundita big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gta san andreas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde sa scriu porolele pentru srs

| Szamosi_Norbert_1998 a răspuns:

Street Legal Racing Redline

| alexhino a răspuns:

Ce prost esti anonimule cica porolele rolling on the floor