| Lary a întrebat:

Vreau sa dau bilingvu la franceza. A mai dat cineva? E greu?:-s

3 răspunsuri:
| bestmusik a răspuns:

Daca iti place franceza nu e greu.Trebuie sa te autoapreciezi si sa-ti dai seama la ce esti mai buna: engleza sau franceza. Daca sti mai bine engleza da-l la engleza.La engleza cred ca ar fi mai usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, foartewinking

| Catalina_6831 a răspuns:

Si eu am datlaughing fost usor.dar spre surprinderea mea cls nu sa mai facut fiinda eram doar 10laughing)am dat examen degeabastraight face