| myam33a a întrebat:

Vreau sa descarc si eu jocul The SIms nu conteaza care versiune, dar nu trial. Care ma ajuta? sa fie full :*

2 răspunsuri:
| ♥♥♥S!m0n!k99♥♥♥ a răspuns:

Da pe net Sims 2 sau 3 download

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca nu va merge deoarece presupun ca nu stii copia crack-ul, intri in folderu pe care scrie crack si il inlocuesti cu executabilul, TREBUIE obligatoariu sa aiba acelasi nume, il copiazi te va intreba ceva la care trebuie sa dai yes. Daca faci asa va merge sigur, daca nu ai inteles mai sunt intrebari pe tpu.ro unde se dau detalii mai amanuntite