| adrianbestboy98 a întrebat:

Vreau sa fac o pagina de Facebook cu citate scrise in poze ( cat mai unice ), dar nu stiu ce nume sa ii dau paginii, cateva idei? Gen Gandurile unui baiat sau Vorbe de duh(astea is luate deja, dar in genul asta sa fie) vreau niste nume cat mai originale care nu is luate de nicio alta pagina, dau funda si vot.

Răspuns Câştigător
| pisceslifE a răspuns:

Buna! Imi place ideea ta.Succes in gasirea citatelor potrivite.Ce spui de:"Dincolo de cuvinte", "O litera si un suras","Viata in cuvinte","Sensurile umanitatii" sau "Comori ale literaturii". Probabil ti se par pompoase, dar eu cred ca sunt captivante pentru cei care vor accesa pagina pentru a se delecta cu "vorbele dulci" pe care le vei selectawinking

1 răspuns:
| RpxOnAir a răspuns:

"Citate scrise"