| Cathy_1290 a întrebat:

Vreau sa imi creez un cont pe youtube dar nu pot.Adica nu merge. ajutati-maaaaaa

5 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Si daca tu nu ne zici de ce nu merge, de unde naibi vrei sa te ajutam?
Doar nu ai vrea sa ti- facem noi, ca-ti este tie greu sa citesti cand spune de ce nu te lasa.

| TeoPT a răspuns:

Merge. Chiar daca iti cere nr de telefon poti sa il dai fara grija - nu platesti nimic.

| shadovv a răspuns:

Oamenii ar trebui sa invete cum se foloseste un amarat de web browser...

| usy313 a răspuns:

Poate ca ti-ai mai facut unul pe acelasi id, sau este nicknameul care il vrei.mai incearca n-are cum sa nu mearga, fa-ti alt e-mail si incearca pe el.winking IMPOSIBIL SA NU MEARGA

| RainDrop a răspuns:

N-ai putut deloc sa zici de ce nu merge, nu?