| andreia_8426 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o broasca testoasa ce informatii stiti despre ele ca eu am mai cautat dar nu am gasit prea multe. Va rog ajutati-ma. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Daca ai un nas senbibil renunta la idee, broastele testoase isi fac nevoile in apa din acvariu si, vrei nu vrei, se simte. Eu le schimb alor mele apa zilnic fiindca nu am filtru de apa. Ai nevoie de incalzitor neaparat, altfel nu vor manca, le place temperatura de 25-26de grade. Daca sunt hranite corespunzator, cresc repede, eu am schimbat vasul de 3 ori in 3 ani, trebuie sa te gandesti de pe acum daca ai unde pune un vas mare, lor le place lumina.Ca si mancare, le dau Gamarus, Fish Fix, peste uscat sau crud, salata, carne de vita, piept de pui crud. Sunt carnivore. Daca mai ai intrebari la care crezi ca pot raspunde, scrie-mi mesaj.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreti sa va cumparati o broasca testoasa contactati-ma la acest nr de tell 0725098047 pentru informati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine va luati un catel de plus.

| dana_7218 a răspuns:

Are un prieten de-al meu broasca testoasa, are cam 6 ani, el sta la casa si pune intr-un lighean apa, ii leaga broastei o ata la gat ca sa se duca unde vrea ea ca s-o poata s-o gaseasca, e simpatica rau, ca se intoarce acum singura la lighean, cred ca singurul inconvenient este ca miroase f urat, in rest nu e bataie de cap, mancare au speciala + carnita, nu prea stiu exact ce-i da sa manance

Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente