| kony a întrebat:

Vreau sa imi fac un blog pe blogspot. Cum sa fac ca sa il citeasca oamenii? Am auzit ca trebuie sa pun cuv cheie?
Cum adica? Ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| deadea23 a răspuns:

Adica taguri.cand cauta cineva pe google, ii va directiona catre blogul tau.
De exemplu, daca scrii o pagina despre caini, la tag-uri scrii caini, animale domestice, etc.

| Aleeeka a răspuns:

Păi îl faci să fie cât mai cunoscut, pui link-ul lui pe diferite site-uri ( ex: hi5, facebook, etc), la statusul de mess.
Iar cuvintele cheie, sunt nişte etichete sau tag-uri care la căutarea lor pe google oamenii pot da de blogul tău.