| MestecGuma a întrebat:

Cum poate cineva ca sa citeasca ceea ce am scris eu pe blog [ blogspot ]

cum pot gasi persoane care sa citeasca si sa comenteze.

funda

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Îţi poţi face reclamă la blog pe Facebook, pe alte bloguri sau pe diferite site-uri de socializare. Un început bun ar fi prietenii tăi care, dacă le place ce ai scris, vor da mai departe. happy Succesc.

7 răspunsuri:
| OanaSi a răspuns:

Cum se numeste?
al meu http://kitty29stronger.blogspot.ro/

| OanaSi a răspuns (pentru MestecGuma):

M-am uitat pe blogul tau si iti sugerez sa folosesti un scris mai inchis, in rest e ok.

| MestecGuma explică (pentru OanaSi):

Am uitat cum. sad

| MestecGuma explică (pentru OanaSi):

Da`mi id tau sa mai vbhappy

| OanaSi a răspuns (pentru MestecGuma):

Trimite-mi un mesaj cu al tau, pe mine nu ma lasa, nu vreau sa-l fac public.

| MestecGuma explică (pentru OanaSi):

Nici pe mine. uite ia id de la o pagina de fb si o sa-ti dau acolo id meu curvo. dispari