| Alin_3886 a întrebat:

Vreau sa imi fac un post de Radio dar nu stiu ce nume sa ii pun thinking ceva ideei? tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce gen de muzica o sa fie mai mereu pe la radio-ul tau. ideile mele: Impulse Radio, Radio Select, Urban, Oxigen Radio, Energy, Drastic FM, Limitat Fm, Crowne Radio, Sunset Fm, Triumf Radio. cam atat, sper sa ti fie de folos

23 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

ICStream Music sau Xtream Radio sau Xtream Music...laughing
Cam atat m-a dus capu'...pentru completari revin...

| M4RK a răspuns:

Radio remus laughing

| RamonaMn a răspuns:

Luck FM, Marvelous Fm, Be u Fm.

| maryana5 a răspuns:

Reality FM! hai ca te-am dat gata laughing

| Swabia a răspuns:

Radio à la Remus!batting eyelashes

| adeana a răspuns:

Gandeste-te la un nume reprezentativ pentru tine, pentru genul de radio care o sa fie. Ar fi bine sa fie usor de tinut minte numele si original.

| DoomNEzeu a răspuns:

Radio vegas happy

| snepy a răspuns:

Dream FM

| Ellena a răspuns:

Radio Trust?

| dulcika a răspuns:

Radio shik:-P

| Alin_3886 explică:

Deci Radio Galaxxy mai estehee hee, Dream FM si Radio Remus nu prea imi place la radio o sa fie muzicaa si o sa fie pornit non-stop saptamana asta il reschid alte idei mai aveti? tongue

| Alin_3886 explică:

O mersi, nu mai stiu care sa il aleg acum laughing o sa dau raspunsu castigator maine pana maine mai puteti raspunde tongue

| delia_6706 a răspuns:

Depinde despre ce e postul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radio Galaxxy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce gen de muzica o sa fie mai mereu pe la radio-ul tau.. ideile mele: Impulse Radio, Radio Select , Urban, Oxigen Radio, Energy, Drastic FM, Limitat Fm, Crowne Radio, Sunset Fm, Triumf Radio. cam atat, sper sa ti fie de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ce fregventa o sa fie? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uniquex FM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Club fm...cum ar veni partidul club fm...hai k. team termenat.;")

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radio KiNg MuSic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radio pro manele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BoSs FM, Radio-Eternity, Radio-Stil-Manele, RADIO-Star-MUSIC, radio hit manele, radio kiss magic, radio manelistul, radio-nr-one-fm, radio pro music, radio pro fan, radio pro dance, radio pro etno, radiobairam, radio sweet FM, radio love, radio trance Fm, radio no limit, radio mynele, radio kiss music, radio links, radio beks, radio stop, radio energy, radio pro energy, radio wert, radio pop music, radio best, radio best music, radio best manele, radioenjoy, radio magic, radio free, radio dinamic, radio expres, radio expres FM, radio work, radio online, radio music fm, radio rock, radio versace, radio fan music, radio fan fm, radio dedicatie fm, radio pro-m, radio fly Fm, radio universsal, radio original, radio x-manele, radio star music, radio biz, radio biz manele, radio biz fm, radio unyk, radio Sony, radio byt, radio bit, radio house, radio assu, radio luck, radio music Romania, radio inpact32, radio impact, radio intact for you, radio love music, radio guest's, radio deck... Sper sa iti placa numele de raiouri happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radio Pro Manele

| ALY_2447 a răspuns:

Remus fm ce spui dragut nu?

Întrebări recente