| Anonym30 a întrebat:

Vreau sa imi mai fac un id de mess si nu prea mai stiu cumthinking din cauza ca am deja 10hee hee va rog sa ma ajutati cu niste idei big grin

6 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Bună.
anonimul/a_2011
numeletău_echipapreferată
numeletău.poreclă
numeletău_ultimele cifre ale anului tau de naștere( de exemplu dacă ești născut/ă în 1997 pui 97 )
my_name_is_numeletău/poreclă
wonderland_2011
anonime_girl/boy_numeletău
numeletău.numeledefamilie

Sper că te-am ajutat!
P.S: Dacă vrei ceva mai sofisticat poți să te inspiri din id-urile prietenilor/prietenelor tăi/tale.

| fuckThisLife a răspuns:

Slow_down_tonight,miss_my_dream,love_is_my_song,music_makes_me_free

| DUTCH a răspuns:

Du_te_n_pizda_mătii_că_exagerezi@yahoo.com

| radumuntean a răspuns:

De ce dracu mai vrei sa iti faci inca un ID de mess daca ai 10 deja? Bai ma uimeste prostia ta.

| Anonym30 explică:

Vreau sa imi fac altul pentru ca celelate mi sau blokat toate!

| Anonym30 explică:

Imi mai merge decat 1 singur sad