| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa invat sa joc poker. Stiti un site, tutorial bun?

5 răspunsuri:
| IbanezFender a răspuns:

Eu joc poker din 2010 si o fac profitabil si in ziua de astazi daca vrei sa inveti poker trebuie sa fii foarte informat cu ofertele de pe piata depide ce vrei sa joci unele site uri ofera oferte mai bune altele mai slabe
dar mai ai nevoie si de educatie in poker si jucatori cu care sa iti analizezi ideile consider ca nu trebuie sa fii geniu ca sa castigi, sa ai profit lunar la poker pana in 600
USD lunar poti sa faci daca vrei sa treci de 1000usd trebuie sa muncesti mult...pot sa iti furnizez materiale educationale.
mail: cosmin_kqs@yahoo.com
poti sa imi ceri skype...