| JohnnySilverhand a întrebat:

Salut,as vrea sa stiu si eu Japoneza, știți vreun tutorial sau un site bun? Poate sa dureze oricât de mult, chiar vreau s-o învăț.

1 răspuns:
| sweetphilosophy a răspuns:

Salut!
Din pacate in romana nu sunt foarte multe, chiar prea putine. Daca stii engleza foarte bine tutoriale sunt o gramada pe youtube daca incerci sa cauti "learn japanese".
Daca nu stii nici engleza, cel mai bine ar fi sa cauti ceva cursuri de japoneza in orasul tau, acolo mai mult ca sigur sa preda in romana.

Mult noroc!