| CristianCristian322 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de skateboard dar vreau sa stiu de acum daca e cineva care ma poate ajuta sa devin un bun skater...sunt din ploiesti vreau sa ma invete miscari si sa fie de treababig grin

Răspuns Câştigător
| Amorezatul a răspuns:

Pustiule, cele mai bune miscari pe care le poti invata sunt cele pe care le exersezi singur! Iesi din casa si nu mai astepta pe cineva sa te invete, ceea ce vrei tu poti invata si singur!

Ps: Data viitoare foloseste INTREBAREA pentru a Adresa INTREBARI! Fara suparare!