| HelăăuKitty a întrebat:

Vreau sa-mi fac un id de mess nou. Dar nu stiu cum sa fie. Ajutati-ma voi! Ganditiva la un id sau mai multe id-uri care sa contina numele : mihaela sau nu neaparat cu nume dar vreau un id nou si cat mai repede. fundita***

By3... By3

Răspuns Câştigător
| TuttiFruti a răspuns:

Mihaela_mihaelutsa_93(anul nasterii tale sau data in care te.ai nascaut)
ella_mik_kiss
pink_ella23(data nasterii tale sau anul in care te.ai nascut; sau orice culoare care iti plk tie)

Mihaela.girl
mihaella.nO1
mihaella.original_girl
ella. mihaella
mihaella. sweet
mihaela.crazy
mihaella.beaty
mihaella.diva_fashion
mihaella.lovely
mihaella. xoxo
mihaella. love
mihaella.luv
mihaella.hip_hop
princess.mihaella

Glamorous. diva

fashion_addict/lover/victim

eu. ella(mihaela) sau me_mihaella(ella)
innocent_KiD
innocentLoVe
just.a.kid
Innocent.kid
little.angel
angel_love_devil
devil_love_angel
little.lady
little.girl
crazy.girl
crazy.lady
o_fetita_cu_stil
descurcareata_lui_tata
nnocente.kid
fatha_lu_thata
visez.in_rozz
beibiii.te. ubesthe
nume_moonlight
coolgirl_nume
think.culoarepreferata.nume
dreamy.land_nume
mirrage_nume_anulnasterii
make.you.smile
just.me.nume
innocentkid_nume
juicyfruit_nume
freak_kid
bubble_nume
porecla.nume
nume.is.loca

Sau mai poti incerca urmatorul lucru : te uiti pe geam si primul lucru care il vezi il pui la id. De exemplu : vezi multe flori- iti pui ceva cu flowers sau flower_nume ). Astfel o sa ai cel mai original id din lume. Sper ca ti-am fost de folos.

15 răspunsuri:
| Alle15 a răspuns:

Myhy_Pynk_Gyrl
Bombonyk_Myhutza
Myhaelutz_mykutz

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Miha.ella
sau
miha_ella
sau
addicted.to.ella
sau
addicted_to_ella
sau
addicted.to.[ce`ti place]
sau
addicted_to_[ce`ti place]
sau
ella_loves_bad_boys
Cand iti faci un id si nu vrei un id d`ăla cu numele de familie faci un id care sa te defineasca pe tine, noi nu stim ce`ti place tie si chestii de astea, tu trebuie sa ti`l faci cu ce te defineste pe TINE.
Baftawinking.

| PikaRawrr a răspuns:

M! haela. punct
dependenta_de_ciocolata[sau ce dulce iti plc. tie. poate fi si fruct]
friscuta
i_love_me
mihaela.mrr[sau arr]

| PikaRawrr a răspuns:

Aa da... muffy_miky

| Zuzy244 a răspuns:

Miha_Ela,ela_mihaela,mihaela_mihaela

| ellaella13 a răspuns:

Ella.mihaela
crazy_girl
funky.mickyella
mikaella.ella
FUNDA?big grin

| Camyyy_5609 a răspuns:

Myky_doll, Mykky_sweet_candy, sweet_Mihaella_bombonyk, Just_me_Mykkyssa love struck mykkyssa si mykky vin de la mihaelaabig grinbig grin:X daca vrei inlok de mykysa si miky pui u mihaelabig grinbig grin:X fundita plzzlove struck:X:X

| CrytekEngine6 a răspuns:

Mihapuffyx sau mihapuffyx_69, primele idei ce'mi venira in minte.

| CrytekEngine6 a răspuns:

Mihapuffyx_ftw sau fara_ftw, astea's primele care'mi venira in minte laughing

| ßüттέяŦℓÿ a răspuns:

Un_inger_cazut_din_Cer. un_ingerash_confuz fluturash.in.doua.culori...

| Giuliaaa282 a răspuns:

Imi spui te rog anul si numele de familie?

| katy1996 a răspuns:

Mimi_dragutza
kiss_beautiful_mihaela
ingerash_dragush_pufosh
sweety_mihaela
acadika_dulsee
sexy.girl
play.boy
mihaela_4ever
mihaela_4you
sweet_rose
sweet_and_shine
te_besk

| sakuragirl12 a răspuns:

XxMihaxx sau xxElaxx. Sper ca ti-am fost de ajutor happy. Funda?

| alinutza004 a răspuns:

Mihaela_miky, papusyca_mihaela, M1ha3la_sweet,beautiful_myha etc.

| Tigru_4686 a răspuns:

Nu ai precizat un lucru sa fie un id mai dur sau unul dulce...
pentru dulci poti zice : ciokolata_alba
mai.dulce_ca.zaharul
pentru dure poti zice : te. terorizez32
cu. mine. vorbeai+anul in care te`ai nascut?