| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să scriu o poveste despre o fată pe nume Casandra, care poate călători in timp, ce site web îmi recomandați? Vreau să fie ușor de lucrat pe el nu vreau să mă chinui erau asta pentru că vreau să scriu de pe telefon

Și vă rog fără Waterland sau fanficțion.net că mulți oameni copiază povești

Răspuns Câştigător
| Maestro003 a răspuns:

Wattpad cea mai bună aplicație

3 răspunsuri:
| elenaa1984 a răspuns:

Wattpad

| maia05 a răspuns:

Buna, eu ti as recomanda sa ti faci un blog si sa scrii acolo povestea pe care o ai in gand, sper ca te am ajutat, mult succes!