| RazvanSmile a întrebat:

Vreau sa slabesc! Am 78 de kg si 1.75(sunt baiat), am 14 ani.Mananc sanatos,fac sport in casa(voi merge la sala din martie, cand se incalzeste) si beau ceai verde.Ce as mai putea face?

3 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Buna!
Eu spun ca esti bine! Adica ai 1.75 si 78 kg. e bine! Dar, daca vrei tu mai poti face si un joc ceva. Uite daca esti baiat incearca sa te duci la fotbal, macar in weekend!
Apropo, bravo pentru ambitionarea ta!

| mafiaa a răspuns:

Asta e greutatea ideala pentru inaltimea te. De ce vrei sa slabesti?

| iwishicould a răspuns:

Sa joci baschet, fotbal..etc sa bei multa apa, hmmm sa alergi ( gen atletism sau pe sa mergi pe stadion).