| Cristina1010 a întrebat:

vreau si eu sa slabesc sa am un corp frumii dar nu prea mai stiu ce sa fac ( 50 de genoflexiuni si abdomene /seara ) mai dansez chestii de genu) la sala nu ma pot duce ...nu prea am unde si de alergat. sugereati-mi si mie exercitii pe care le-as putea face in casa cu garantia ca voi slabi intr-o luna 2 kg big grin

ps: am renuntat la dulciuri, chipsuri, paine beau foarte multe lichide(ceai, apa)

1 răspuns:
| Robertty a răspuns:

Sa faci abdomene pana nu mai poti nu numarate fara pauze, esi la alergat, genoflexiunile nu te ajuta la slabit, ABDOMENE multe pna la epuizare ..nu uita MULTE.winking