| Respekt a întrebat:

Vreau sa stiu, daca ai pus un bilet online pe superbet primesti un cod. Acel cod trebuie dat caseritei/casierului inainte de a incepe meciurile respective sau dupa ce se termina acele meciuri? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Respekt explică (pentru Faranume242424):

Eu mi.am ales meciurile, sistemul si inainte am pus si 20 de lei in cont. Dupa am dat printeaza si mi.a dat un cod, dar nu mi.a retras aces 20 de lei. Ce crezi? s-a facut pariul sau nu?

| CatalinDNK a răspuns:

Acel cod trebuie dat casieritei inainte de inceperea meciurilor. Daca l-ai facut online o sa iti retraga acei 20 de lei. Bafta la meciuri.