| Xenoverse1 a întrebat:

Buna, acum am plasat un bilet online la Superbet, am pus un bilet cu sistem 7 din 10 cu miza 10 RON si castigul este de 171 RON, deci daca prind 7 meciuri din 10 castig acei bani? Vreau sa stiu, ca pana acum am jucat doar la simplu.

2 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

Daca câștigi 10/10 din acel sistem câștigi 171.
Daca pe bilet ai maxim 3 meciuri pierdute vei primi câștigul minim ce cred ca e undeva la idk 10 lei maxim cred

| Xenoverse1 explică (pentru MValentin):

Ce măgari sunt, nu mi-ar da 171 RON ca am prins 7 meciuri, le e frică ca ii bag in faliment.