| sebi_5809 a întrebat:

Vreau sa stiu de ce nu pot instala metin sau alte jocuri va rog raspundeti repede

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Freek.Dynamic a răspuns:

Incearca sa vezi daca ai spatiu suficient pentru a instala un joc anume, sau o fi o problema a pc-ului, sau a hardului, vezi prima faza cu spatiu :* bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da il gaseste pe gratis...pai...fa-ti cont pe site apoi downloadeaza jocul si instaleazal, daca nu mere instalat, s-ar putea sa fie din cauza windowsului, deci, reinstaleazati windowsul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pot sa-l instalez( in 45 de minute)da is incepatoare la joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte am avut metin-u instalat in pc dar l-am sters si acum daca vreau sa il instalez imi da o eroare in care zice ca "the system cannot find the path specified" orice as vrea sa instralez imi zice la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza alt nero

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba sebi so pe mine ma cheama sebi si nu stiu dc nu merge sa pot instala metin ca mie imi merge bine netu da nu stiu dc nu merge

| SlayerPro a răspuns:

Depinde de computer.Trebuie sa te uiți la cerințele de sistem pentru fiecare lucru.